Boğaziçi Üniversitesi Mühendislik Kulübünden Hülya Gedik’e Yaşam Boyu Başarı Ödülü

İş Dünyası ve Yöneticilik Konferansı kapsamında Boğaziçi Üniversitesi Mühendislik Kulübü tarafından bu yıl 5.’si Gedik Holding ve Gedik Kaynak ana sponsorluğunda düzenlenen İş Dünyası Ödülleri, 21-22 Kasım tarihleri arasında Garanti Kültür Merkezinde gerçekleştirildi.

İş Dünyası’nın önemli isimlerini bir araya getiren ödül gecesinde bu yıl Gedik Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hülya Gedik, Yaşam Boyu Başarı Ödülü’nün sahibi oldu.

Ödüller “Management Study with Executives” (MSE) iş dünyası, yöneticilik ve liderlik konferansı kulüp üyeleri ve mezunları tarafından anketler sonucu belirlendi.

Aynı zamanda konferans kapsamında Boğaziçililerle bir araya gelen Hülya Gedik iş dünyasında başarılı olmanın ipuçlarını gençlerle paylaştı. Hülya Gedik, “bir ülkenin asıl zenginliği o ülkenin potansiyel beyin gücüdür” diyerek, ülke olarak sıçrama yapmakta Ar-Ge, Girişimcilik ve İnovasyonun önemli olduğunu belirtti.

Etkinlik kapsamında, stant açan Gedik Holding, Gedik Kaynak ve İstanbul Gedik Üniversitesi, firma, iştirakler ve Gedik Eğitim Vakfı bünyesinde gerçekleştirilen Uluslararası Kaynak Mühendisliği Eğitimleri konularında öğrencilere bilgiler verdi.

2016-03-02T12:28:42+03:00
Precious Metals Data, Currency Data, Charts, and Widgets Powered by nFusion Solutions

X