Gedik Holding CEO’su Dr. Mustafa Koçak, Gaziantep Teknopark ve Target TTO’yu Ziyaret Etti

Gedik Holding CEO’su Dr. Mustafa Koçak, “Kaynak Mühendisliği Programı” için Gaziantep Üniversitesi (GAÜN) Gaziantep Teknopark ve TargeT Teknoloji Transfer Ofisi’ni (TTO) ziyaret etti.

Ziyaret kapsamında gerçekleşen işbirliği ve istişare toplantılarına Gedik Holding CEO’su Dr. Mustafa Koçak’ın yanı sıra, Gedik Holding Yönetim Kurulu Başkan Yrd. Nurettin Beşinci, GAÜN Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mustafa Bayram, TargeT TTO Genel Müdürü Ekrem Tekin, Gaziantep Teknopark Uzmanı Onur Akar, TargeT TTO ARGE ve Yenilik Uzmanı Başar Kılıçparlar ile TargeT Akademi Eğitim Koordinatörü Duygu Tiryaki katıldı.

Gaziantep ve bölgesinde metal sektörünü geliştirmek ve sektörün kalifiye eleman ihtiyacını gidermeye yönelik olarak “Kaynak Mühendisliği Programı’nın açılması ve Gaziantep Teknopark’ta ARGE çalışmalarının yapılması için incelemelerde bulunan Gedik Holding CEO’su Dr. Mustafa Koçak, kaynak alanında mesleki eğitimin önemine değinerek, Gaziantep TeknoPark’ta yapılacak yatırımlarla, Gaziantep ve civarının bölge için önemli bir eğitim merkezi olacağının altını çizdi.

2016-03-03T14:14:01+03:00
Precious Metals Data, Currency Data, Charts, and Widgets Powered by nFusion Solutions

X