Gedik Holding YKB Hülya Gedik, Bursa 13. Kalite ve Başarı Sempozyumu’na katıldı

Gedik Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hülya Gedik Mükemmelliğe Yolculuk” temalı Bursa 13. Kalite ve Başarı Sempozyumu’na katıldı.

2003 yılından bu yana her yıl, KalDer Bursa Şubesi ve Bursa Sanayicileri ve İş Adamları Derneği (BUSİAD) işbirliğinde; T.C. Bursa Valiliği, Uludağ Üniversitesi, Uludağ İhracatçı Birlikleri ve AIESEC Bursa Şubesi destekleriyle düzenlenen Kalite ve Başarı Sempozyumu 17-18 Nisan 2015 tarihlerinde “Mükemmelliğe Yolculuk” ana teması ile 13. kez Bursa’da gerçekleştirildi.

Sempozyum kapsamında farkındalık yaratmanın, rekabette öne geçmenin formülleri, katılımcı yönetim stratejileri, sınırlı kaynakların verimli kullanılmasının yöntemleri, yetenek yönetimi, kurumsal mükemmellik için sürdürülebilirlik 30’a yakın uzman konuğun katılımıyla ele alındı.

Sempozyumun Ana Oturum Konuşmaları Cnn Türk Ekonomi Editörü Cem Seymen’nin moderatörlüğünde, Gedik Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hülya Gedik ve Sabancı Holding eski CEO’su Hazım Kantarcı ´nın katılımıyla gerçekleştirildi.

Mükemmelliğe Yolculuk” temalı Bursa 13. Kalite ve Başarı Sempozyumu’nda Gedik Holding’in kuşaktan kuşağa aktarılan başarı yolculuğunu anlatan Gedik Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hülya Gedik, yatırımla büyüyen bir firma olarak, yatırım teşviki, kadın istihdamının arttırılması, eğitim ve arge çalışmalarının önemine dair açıklamalarda bulundu.

2016-03-03T15:05:24+03:00
Precious Metals Data, Currency Data, Charts, and Widgets Powered by nFusion Solutions

X