Gedik Holding Ykb. Hülya Gedik, Deik Tarafından Bakü’de Düzenlenen Ahmet Davutoğlu ile Sohbet Toplantısı’na Katıldı

Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK) 3-4 Aralık tarihlerinde Azerbaycan’ın başkenti Bakü’de T.C Başbakanı Sayın Ahmet Davutoğlu ile Sohbet Toplantısı düzenledi.

90’a yakın Türk İş Adamı’nın katılımıyla gerçekleşen ve Türkiye-Azerbaycan İş Konseyi’ni bir araya getiren toplantıya Gedik Holding’i temsilen Gedik Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hülya Gedik katıldı.

Yılda yaklaşık 90.000 ton kaynak sarf malzemesi üretimi ve 80’den fazla ülkeye ihracatıyla orta ölçekli firmalar içerisinde her sene 1. firma olan Gedik Kaynak’ın Azerbaycan’da da yer aldığı pek çok proje ve işbirlikleri bulunuyor.

Başbakan Yardımcıları Mehmet Şimşek ve Yalçın Akdoğan, Ekonomi Bakanı Mustafa Elitaş, Enerji Bakanı Berat Albayrak, Kültür ve Turizm Bakanı Mahir Ünal, Socar Türkiye Enerji A.Ş. Başkanı Rövnag Abdullayev’in katılımları ile DEİK Başkanı Ömer Cihad Vardan ev sahipliğinde gerçekleşen toplantıda, Başbakan Davutoğlu Türkiye-Azerbaycan arasındaki ekonomik projelere ve yatırımlara ağırlık verilmesinin önemine değindi.

2016-03-02T12:08:03+03:00
Precious Metals Data, Currency Data, Charts, and Widgets Powered by nFusion Solutions

X