GEDİK KAYNAK 2013 BAYİ TOPLANTISI DÜZENLENDİ

Gedik Kaynak, 15-16 Mart 2013 tarihlerinde İstanbul’da düzenlediği Bayi Toplantısında önümüzdeki dönem hedeflerini ve çalışma planını bayileriyle paylaştı.  İki gün süren toplantı Gedik Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hülya Gedik Sadıklar’ın “Hoş geldiniz” konuşması ile başladı. Hülya Gedik Sadıklar, sektörün gelişmesi için Gedik Holding’in gerçekleştirdiği eğitim ve sanayi yatırımlarından ve diğer çalışmalarından bahsederken bayileriyle karşılıklı güven içinde uzun süreli iş ortaklıkları hedeflediklerini vurguladı.

Toplantı Gedik Holding CEO’su Dr. Mustafa Koçak’ın şirketin 50 yıllık gelişimine işaret ettiği konuşması ile devam etti. Dr. Koçak, Gedik’in eğitime, bilime, teknolojiye önem veren yapısı ile sektöründe farklı ve lider konumuna dikkat çekti. Gedik Kaynak Genel Müdürü Edib Saracoğlu ise Gedik Kaynak ürün portföyünün sürekli yenilendiğini ve geliştirildiğini ifade ederek talebi artan ürünleri ithal yoluyla tüketiciye sunmak yerine yapılan ürün geliştirme çalışmalarıyla GeKa markası altında pazara sunduklarını kaydetti.

Toplantının devamında Gedik Kaynak Satış-Pazarlama Müdürü Savaş Aydın, başarılı organizasyonların müşteri odaklı olduğunu vurguladığı konuşmasında bayilere Gedik Kaynak çalışma sistemini, yeni prim sistemini ve bu doğrultuda 2013 yılındaki hedef ve beklentilerini aktardı.

Toplantının ikinci gününde ise Gedik Kaynak yöneticileri bayilerle bire bir görüşmeler gerçekleştirdi. Görüşmelere paralel şekilde düzenlenen toplantılarda, bayilere, GeKa Robot’un çalışmaları ve kaynak sarf malzemesi ve kaynak makineleri ürün portföyündeki yenilikler anlatıldı.

Kişisel performansı arttırmaya odaklı gelişim, etkin satış ve liderlik konusundaki semineriyle toplantıya katılan Ayhan Diler ise geleneksel Japon kılıç sanatının değer ve tekniklerini günümüzün modern ve etkili iletişim yöntemlerine nasıl uyarlanabileceğini anlatarak toplantıya farklı bir renk kattı. Bayiler, toplantı sürecince organizasyona eşlik eden Gedik Tanıtım aracını ziyaret ederek inceleme şansını yakaladılar.

Yeni dönemde uzun süreli güvene dayalı birliktelik esaslı bir iş ortaklığı modelini hayata geçirecek olan Gedik Kaynak ekibi ve Gedik bayileri, ikinci günün sonunda düzenlenen fasıl eşliğindeki akşam yemeğinde keyifli saatler geçirdiler.

2018-04-26T11:25:48+03:00
Precious Metals Data, Currency Data, Charts, and Widgets Powered by nFusion Solutions

X