Gedik Kaynak 2014 Yılı Bayi Toplantısı Düzenlendi

Gedik Kaynak Bayi Toplantısı, 19-21 Aralık 2014 tarihleri arasında, satış ekibi, yöneticiler ve bayilerin katılımıyla Antalya-Lara Titanik Otelde gerçekleştirildi.

Gedik Kaynak, düzenlediği Bayi Toplantısında önümüzdeki dönem hedeflerini ve çalışma planını bayileriyle paylaştı.

Toplantının ilk gününde Gedik Kaynak satış ekibi ve yöneticileri ile bayiler arasında ikili görüşmeler gerçekleştirildi.

İki gün süren toplantılar, Gedik Holding CEO’su Dr. Mustafa Koçak’ın “Açılış” konuşması ile başladı. Dr. Mustafa Koçak, yaptığı konuşmada sektörün gelişmesi için Gedik Holding’in gerçekleştirdiği sanayi ve eğitim yatırımları, 2015 yılı hedefleri ve bu hedefle uyumlu diğer çalışmalardan bahsetti.

Gelecek dönemde ürün gamına eklenecek yeni ürünlerden bahsedilen ve Satış Bölümü Yöneticilerinin konuşma ve sunumlarıyla devam eden toplantıda, bayiler görüş ve önerilerini ayrıntılı olarak dile getirme olanağı buldular.

Açılış konuşmaları sonrasında, Türkiye genelinde satış ortalamalarında ilk 3’e giren bayilere hediyeleri takdim edildi.

Toplantıların ikinci gününde de ikili görüşmeler gerçekleştiren ve yeni dönemde karşılıklı güven ve uzun süreli işbirliği esasına dayalı iş ortaklığı modelini sürdürecek olan Gedik Kaynak ekibi ve bayileri, ikinci günün sonunda düzenlenen gala yemeğinde keyifli saatler geçirdiler.

Toplantı ve etkinlikler, Gedik Kaynak satış ekibi, yöneticiler ve bayilerin 21 Aralık’ta İstanbul’a dönüşleriyle son buldu.

2016-03-04T10:17:55+03:00
Precious Metals Data, Currency Data, Charts, and Widgets Powered by nFusion Solutions

X