GEDİK KAYNAK 50. YILINDA WIN METAL WORKING FUARINDAYDI

Bu sene 50. kuruluş yıl dönümünü kutlayan Gedik Holding, 6-9 Haziran tarihleri arasında düzenlenen WIN Metal Working Fuarı’nda sektör temsilcileriyle bir araya geldi. Kaynak, döküm, vana ve eğitim gibi birçok farklı sektörde faaliyet gösteren Gedik Holding, 12. Hall’da yer alan 425 m2’lik standında yeni ürün ve teknolojilerini tanıttı.

Türkiye ve Avrasya Bölgesi imalat endüstrisinin en önemli fuarı olarak değerlendirilen WIN Metal Working Fuarı, 6-9 Haziran tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirildi. Fuarda kaynak sektörünün endüstriyel bazda sergilediği ürün ve hizmetler ziyaretçilere sunuldu.

Döküm, vana ve eğitim gibi birçok farklı sektörde faaliyet gösteren, Türkiye’nin köklü kurumlarından Gedik Holding bünyesinde yer alan Gedik Kaynak da WIN Metal Working Fuarı’nda 12. Hall’de yer alan 425 m2’lik standında geniş ürün yelpazesini ve yeni teknolojilerini tanıttı. Gedik Kaynak standındaki kaynak uygulama alanında ziyaretçiler, farklı ürünler ile canlı uygulamalar yaparak ürünlerin kalitesini birebir test etme imkanı buldu. Gedik Kaynak, fuar kapsamında 50. kuruluş yılına özel aktiviteler de düzenleyerek fuar katılımcılarına keyifli anlar yaşattı.

Fuar sonrasında yaptığı açıklamada Gedik Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hülya Gedik, “Gedik Kaynak olarak dünyada 80’e yakın ülkeye ihracat yapıyoruz. Bu nedenle iki yıldır İMMİB (İstanbul Maden ve Metaller İhracatçı Birlikleri) tarafından ‘En Çok Ülkeye İhracat Yapan Orta Ölçekli İhracatçılar’ kategorisinde İhracatın Yıldızı ödülüne layık görülmenin gururunu yaşıyoruz. Hem kaynak sektöründeki başarılı çalışmalarımızı müşterilerimize tanıtmamıza hem de sektörün nabzını tutmamıza olanak tanıyan WIN Metal Working Fuarı da bizler için büyük önem taşıyor” dedi.

Fuarda sergilenen “24 Eksenli Senkron Robot Sistemi ise (Quadro Motion)”; bir adet taşıma robotu ile üç farklı tipte kaynak robotunun senkronize hareketler ile konfigüre edildiği ve 24 eksenli esnek yapının koordinasyonunu içeren bir sistem olma özelliğine sahip. Sistem, fikstür ve mekanik sistemlerdeki hata oranını minimize ederek maksimum verimlilikte parça birleşimi yapılmasını sağlıyor.

2018-04-26T11:26:03+03:00
Precious Metals Data, Currency Data, Charts, and Widgets Powered by nFusion Solutions

X