GEDİK KAYNAK EURASIA RAIL FUARINDA

Gedik Kaynak Eurasia Rail’de Türkiye’nin tek Robotlu Boji Kaynak Otomasyonu Teknolojisini tanıttı.

Gedik Kaynak 6-8 Mart 2014 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezinde (IFM) düzenlenen ve Dünya’nın en büyük 4. Demiryolu, hafif raylı sistemler, Altyapı ve Lojistik Fuarı olarak kabul edilen Eurasia Rail Fuarında, demiryolu kaynağı çözümlerinde kullanılan kaynak ürünleri ve robot teknolojileriyle dikkat çekti.

Kaynak, döküm, vana gibi birçok farklı sektörde faaliyet gösteren Gedik Holding 9. Hall’da yer alan 78 m2’lik standında demiryolu kaynağı çözümlerinde kullanılan kaynak ürünleri, robotik boji kaynak otomasyonu ve döküm teknolojileriyle yer aldı.

Türkiye de ilk ve tek robotlu boji üretimi hakkında, sistemi sadece Gedik Kaynak için değil, Türkiye için büyük bir proje olarak nitelendiren Gedik Holding CEO’su Dr. Mustafa KOÇAK, bu sistemi tasarlayan ve yürüten kurum olmaktan dolayı gurur duyduklarını belirtti.

Bu yıl 4. kez düzenlenen fuarda, ziyaretçiler Demiryolu Teknolojileri, Vagon İç Düzen, Demiryolu Alt Yapısı, Toplu Taşıma, Ağır Sanayi, Nakliye Bilişim Teknolojileri, Demiryolu ile Yük Trafik Lojistiği ve İnşaat Teknolojileri konularında firmaların endüstriyel bazda sergilediği ürünler ve hizmetlerle buluştu.

Açılış töreninde konuşan Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan 2023 yılına kadar gerçekleştirilecek büyük hedefler olduğunu kaydetti.

170’i yabancı, 117 yerli toplam 287 katılımcı ve ortalama 18.000’e yakın ziyaretçiye kapılarını açan fuar, eş zamanlı konferans ve seminerlerle devam etti.

2016-03-18T17:04:31+03:00
Precious Metals Data, Currency Data, Charts, and Widgets Powered by nFusion Solutions

X