Gedik Kaynak, GeKaRobot ve Gedik Üniversitesi İşbirliğinde Robotlu Kaynak Eğitimleri Devam Ediyor

Gedik Üniversitesi Robot Teknolojileri Uygulama ve Araştırma Merkezi, Gedik Kaynak ve GeKa Robot işbirliğinde sürdürülen robotlu kaynak eğitimleri devam ediyor.

Sanayiye yönelik robot otomasyonu sistemleri ve teknolojik altyapısıyla kamu ve özel sektör projelerine çözüm ortağı olmasının yanı sıra bu sistemin eğitimini de veren GeKaRobot yeni dönem robotlu kaynak eğitimlerine 16 Nisandan itibaren devam ediyor.

Robot Teknolojileri Uygulama ve Araştırma Merkezinin amacı; üniversite-sanayi işbirliği içerisinde başta otomotiv ve savunma sanayi olmak üzere birçok endüstriyel alanda ihtiyaç duyulan robotik tasarım ve uygulamaların gerçekleştirilmesi amacıyla disiplinler arası bilimsel araştırmalar yapmaktır. Bu kapsamda edinilen bilgi ve birikim, merkez bünyesinde projelere dönüştürülmektedir.

Robot Teknolojileri Uygulama ve Araştırma Merkezi, Gedik Kaynak / GeKa Robot Bölümü ile birlikte mekatronik mühendislerine ve öğrencilerine, teknik personel ve robot operatörlerine yönelik periyodik olarak eğitimler düzenlemektedir.

2016-10-18T13:32:59+03:00
Precious Metals Data, Currency Data, Charts, and Widgets Powered by nFusion Solutions

X