GEDİK KAYNAK ICWET’14 KONFERANSINDA

3. Uluslararası Kaynak Teknolojileri Konferansı ve Sergisi Gedik Kaynak ve Gedik Üniversitesi Altın Sponsorluğunda ziyaretçileriyle buluşuyor.

Kaynak Teknolojisi Derneği ve Gazi Üniversitesi ile ortaklaşa düzenlenen 3. Uluslararası Kaynak Teknolojileri Konferansı ve Sergisi (ICWET’14), Celal Bayar Üniversitesi Malzeme Mühendisliği ev sahipliğinde Manisa’da kapılarını ziyaretçilerine açtı.

21-23 Mayıs tarihleri arası 3 gün boyunca devam edecek konferans kapsamında, deneyimlerini paylaşmak üzere kaynak alanında çalışan akademisyenlerin, sanayi ve meslek kuruluşlarının bir araya gelmesi amaçlanmaktadır.
Konferansta, yaygın bir üretim yöntemi olan kaynak teknolojileri ile ilgili yenilik ve gelişmelerin, sanayicilerin, akademisyenlerin ve araştırmacıların katılımıyla uluslararası platformda paylaşılması, üniversite-sanayi işbirliğinin geliştirilmesi hedeflenmektedir.
“ICWET” 3. Uluslararası Kaynak Teknolojileri Konferansı ve Sergisine Altın Sponsor olarak iştirak eden Gedik Kaynak 50 yıllık tecrübesi, mevcut altyapısı, kaynak eğitim ve teknolojileriyle sektörün öncü çözüm ortakları içerisinde yer alıyor.

Konferansa konuşmacı olarak davet edilen Gedik Holding CEO’su Dr. Mustafa KOÇAK “Özlü Kaynak Teli teknolojisinde Sertlik ile Kaynak Mukavemeti Arasındaki İlişki” konulu araştırmasını ziyaretçilerle paylaştı.

2016-03-04T13:34:09+03:00
Precious Metals Data, Currency Data, Charts, and Widgets Powered by nFusion Solutions

X