Gedik Kaynak “İhracatın Metalik Yıldızı”

İDDMİB – İstanbul Demir ve Demir Dışı Metaller İhracatçıları Birliği, metal sektörüne yönelik ihracatta başarıya imza atan yıldız şirketleri 12 Nisan 2017 Çarşamba günü, Ruffles Hotel İstanbul’da düzenlediği “İhracatın Metalik Yıldızları Ödül Töreni”nde ödüllendirdi.

2016 yılı ihracat performansları dikkate alınarak yapılan değerlendirmeler sonucunda 80’den fazla ülkeye ihracat yapan Gedik Kaynak, kaynak malzemeleri kategorisinde bu yıl da İhracatın Metalik Yıldızı ödülüne layık görüldü.

İstanbul Demir ve Demir Dışı Metaller İhracatçıları Birliği Başkanı Rıdvan Mertöz, ISO Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Bahçıvan, TİM Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Büyükekşi ve T.C. Ekonomi Bakan Yardımcısı Fatih Metin’in açılış konuşmaları ile başlayan ödül töreninde geçmiş dönem ihracat oranları, 2023 hedefleri, inovasyon, Ar-Ge ve markalaşma konuları üzerinde duruldu.

Hülya Gedik ödülü İstanbul Demir ve Demir Dışı Metaller İhracatçıları Birliği Başkanı Rıdvan Mertöz’ün elinden aldı.

İstanbul Demir ve Demir Dışı Metaller İhracatçıları Birliği (İDDMİB), İMMİB Genel Sekreterliği çatısı altındaki altı birlikten biri olup döküm, mutfak eşyaları, evyeler gibi demir-çelikten mamul eşyalar; profil, boru, yassı ürünler ve inşaat malzemeleri gibi alüminyum mamulleri; bakır ürünler, el aletleri, kilitler ve hırdavat malzemeleri ile iştigal etmektedir.

 

 Basın

2017-04-14T14:09:18+03:00
Precious Metals Data, Currency Data, Charts, and Widgets Powered by nFusion Solutions

X