Gedik Kaynak Suudi Arabistan’a Ziyareti

Gedik Kaynak 17-28 Aralık tarihleri arasında Suudi Arabistan’daki ajendasını ziyareti etti. Ziyaret kapsamında firmanın Dammam ve Cidde şehirlerinde GeKa Markalı kaynak ürünlerinin satışlarını gerçekleştirdiği yeni dükkanlarını da gezdi.

Gedik Holding CEO’su Dr. Mustafa Koçak’ın da yer aldığı heyet Suudi Arabistan ziyareti kapsamında bölgedeki müşterileri ziyaret etti. Geçtiğimiz yıl Gedik Kaynak bölge’nin en çok bilinen firmalarından biri olan ve petrol’den endüstriyel gazlara, petrokimyadan, catering, ekipman kiralama ve inşaata kadar pek çok alanda faaliyet gösteren Abdullah A. Al Barrak & Sons. Co. firması ile güçlerini birleştirmişti.

2006 senesinden beri Aramco onayına sahip olan Gedik Kaynak, bölgenin önde gelen firmalarından; Zamil Steel, Hidada Trading and Construction, AIC, Arabian Pipes ve Al Rajhi gibi çelik üretimi yapan firmalarına ürün tedariğinde bulunmaktadır. Aynı zamanda, kaynak sarf malzemeleri dışında kaynak makinaları ve GeKaRobot markalı robot otomasyon hizmetleri ile son kullanıcılara yönelik projeler, hizmet ve ürün tedariği sunmaktadır.

2017-01-06T16:21:59+03:00
Precious Metals Data, Currency Data, Charts, and Widgets Powered by nFusion Solutions

X