GEDİK TIRI MAYIS’DA İSTANBUL ANADOLU BÖLGEDE

GEDİK TIRI MAYIS’DA İSTANBUL ANADOLU BÖLGEDE “İST.ANADOLU YAKASI- KOCAELİ-SAKARYA-DÜZCE-BOLU-KARABÜK-KASTAMONU-BARTIN VE ZONGULDAK”

Gedik Kaynak kuruluşunun 50. yılını kutladığı 2013’e girerken düzenlediği roadshow ile tüm Türkiye’yi dolaşmaya başladı. 1963 yılından bu yana kendi Ar-Ge ve %100 yerli sermayesi ile kaynak sarf malzemeleri ve kaynak makineleri üreterek ülke sanayisine ve ekonomisine katkı sağlayan Gedik Kaynak’ın tanıtım aracı 1 Ekim 2012’de yola çıktı.

Gedik Tanıtım Aracı organize sanayi bölgelerinde ve sanayi sitelerinde düzenlediği bilgilendirme ve tanıtım ziyaretlerinde sanayi kuruluşları ile bir araya gelerek daha verimli ve kaliteli üretim yapmalarına katkı sağlamayı hedefliyor.

Roadshow’da Gedik Döküm ve Vana tarafından üretilen TERMO vanaların yanı sıra üniversite sanayi işbirliğinin ülkemizdeki en iyi örneklerinden biri olan Gedik Üniversitesi’nin de tanıtımı yapılıyor.

Gedik Kaynak Genel Müdürü Edib Saraçoğlu konuyla ilgili yaptığı değerlendirmede “Organizasyon çerçevesinde sanayicilerimizin kaynakla ilgili yaşadığı tüm soru ve sorunlara cevap vermek üzere hazırladığımız tanıtım aracımızdaki eğitim atölyesinde demolar gerçekleştiriyor, daha hızlı, kaliteli ve verimli üretim yapmalarına imkan sağlayacak teknolojik gelişmelerden ve imalat yöntemlerinden kendilerini haberdar ediyoruz. Çeşitli video ve görsel dokümanlarla eğitimlerimizi destekliyor, gerek kaynakçıların gerekse mühendislerin her seviyede bilgi ve danışmanlık taleplerine cevap veriyoruz. Mümkün mertebe fazla sanayi çalışanının bu hizmetimizden faydalanabilmesi için elimizden gelen tüm çabayı sarf ediyoruz” diyor.

Gedik Tanıtım Aracı ziyaret ettiği şehirlerde gelen davetler üzerine bazı üniversiteleri de gezdi. Osmaniye Üniversitesi, Uşak Üniversitesi, Adıyaman Üniversitesi bu üniversiteler arasında yer aldı. Harran Üniversitesi öğrencileri ise Gedik Tanıtım Aracını yerinde ziyaret etti.

Gedik Tanıtım Aracı 1 Ekim 2012’den bu yana Antalya, Burdur, Isparta, Konya, Sivas, Kayseri, Nevşehir, Niğde, Aksaray, Sivas, Yozgat Eskişehir, Afyon, Uşak, Kütahya, Zonguldak, Ereğli, Balıkesir, Mersin, Adana, Hatay, Osmaniye, Gaziantep, Şanlıurfa, Diyarbakır, Elazığ, Malatya, Adıyaman, Kahramanmaraş, İskenderun, Silivri, Çerkezköy, Çorlu, Tekirdağ, Lüleburgaz, Edirne, Kırklareli, Hayrabolu, Keşan, Malkara, Çerkezköy ve Çorlu’yu ziyaret etti.

Kış aylarındaki iklim şartlarından dolayı bir süre ara verilen roadshow, Nisan ayında Trakya bölgeyi ziyaret etti. Mayıs ayı itibariyle Anadolu turuna İstanbul Anadolu Bölge illeri ile devam ediyor.

2018-04-26T11:25:56+03:00
Precious Metals Data, Currency Data, Charts, and Widgets Powered by nFusion Solutions

X