GeKaRobot; Robotik Otomasyon Projeleri ile Hatasız, Hızlı ve Güvenli Çözümler Sunuyor

Gedik Kaynak 2009 yılında içerisinde yapılandırılan GeKa Robot, anahtar teslim Robotik sistem tasarımları ile Otomotiv, Demiryolları, İnşaat ve Tarım makineleri gibi farklı sektörlerde önemli projelere imza atıyor. TÜLOMSAŞ tarafından yürütülen vagon bojisi imalatında kullanılan robotik kaynak sistemi, GeKa Robot’un yürüttüğü en kapsamlı projeler arasında yer alıyor.

Türkiye’de bir ilk olarak boji üretimini Tülomsaş-Eskişehir için robotlu kaynak sistemi ile gerçekleştiren Gedik Kaynak, 4 istasyonlu boji otomasyonu sayesinde hem kalitede sürekliliği sağlamayı hem de kaynak sonrası manuel işlemlerin azaltılmasına yönelik endüstriye inovatif çözümler sunmayı hedefliyor.
Aynı zamanda Gedik Eğitim Vakfı çatısı altında hizmet veren Gedik Test Merkezi ile proje kapsamında kaynaklı parçaların tahribatsız muayenesi (NDT) için Tülomsaş çalışanlarına gerekli eğitimi de veren Gedik Kaynak, sanayiye yönelik robot otomasyonu sistemleri ve teknolojik altyapısıyla kamu ve özel sektör projelerine çözüm ortağı olmaya devam ediyor.

2016-03-04T09:42:22+03:00
Precious Metals Data, Currency Data, Charts, and Widgets Powered by nFusion Solutions

X