İhracatın Parlayan Yıldızı Gedik Kaynak

Gedik Kaynak San. ve Tic. A.Ş. Bu Senede En Fazla Ülkeye İhracat Yapan Firmalar Arasında 1. Sırada Yer Aldı.

Türkiye’nin toplam ihracatının üçte birini gerçekleştiren, altı birliği bünyesinde barındıran İstanbul Maden ve Metaller İhracatçı Birlikleri “İMMİB” bu başarıya imza atan yıldız şirketleri 10 Nisan 2015 Cuma günü, Hyatt Regency İstanbul Ataköy Otel’de düzenlediği organizasyonla ödüllendirdi.

Gedik Kaynak “En Çok Ülkeye İhracat Yapan Orta Ölçekli İhracatçılar” kategorisinde geçen yıl olduğu gibi bu yıl da birinci seçilerek ihracatın yıldızları arasındaki yerini aldı.

İMMİB’in geleneksel hale getirdiği ve bu yıl sekizincisi düzenlenen ödül gecesinde Türkiye’nin 2014 yılında gerçekleştirdiği ihracatta en büyük paya sahip olan şirketlere toplam 195 ödül verildi.

Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci’nin ekonomideki güncel gelişmelere dair değerlendirmelerde bulunduğu törende, TİM Başkanı Mehmet Büyükekşi ve İMMİB bünyesindeki Türkiye’nin ihracat lideri 6 ihracatçı Birliğinin Başkanları da hazır bulundu.

Ödül gecesinde ödülü Firmamız adına Gedik Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hülya GEDİK, T.C. Ekonomi Bakanı Nihat ZEYBEKÇİ ve TİM Başkanı Mehmet Büyükekşi’nin elinden aldı.

2016-03-03T15:10:57+03:00
Precious Metals Data, Currency Data, Charts, and Widgets Powered by nFusion Solutions

X