MANNENSMANN’DAN GEDİK KAYNAK’A H5 HİDROJEN SERTİFİKASI

Gedik Kaynak, Mannensmann araştırma şirketinin gerçekleştirdiği testlerde, GeKa ELCOR R 71 özlü tel ürünüyle, H5 hidrojen sertifikasını elde etmeye hak kazandı.

Dünyanın sayılı test ve araştırma merkezlerinden biri olarak faaliyet gösteren Mannesmann ; Duisburg ve Salzgitter kentlerinde konumlanmış 8 ana departmanı , 320 çalışanıyla, çelik ve metal üzerine yaptığı incelemeleriyle adından söz ettiren, araştırma ve geliştirme üzerine köklü deneyimleri ile tanınan bir şirkettir.

Almanya merkezli Salzgitter Mannesmann Araştırma şirketinin gerçekleştirdiği hidrojen analizlerinde, GeKa ELCOR R 71 modeli özlü tel, sahip olduğu 3.67 ml/100gr düşük hidrojen seviyesiyle yeni bir sertifika elde etmeye hak kazandı.

Bu sertifikayı önemli kılan başlıca etken, düşük sıcaklıklarda yüksek kırılma tokluğu ve yüksek gerilimli çeliklerde hidrojen çatlamasına karşı, çok düşük hidrojen seviyelerine sahip özlü tellerin tercih edilmesidir.

Hak kazanılan bu sertifika, ilgili spesifikasyonlara sahip GeKa ELCOR R 71’in, gerekli olan tüm kullanım koşullarında son derece yüksek ve güvenli performans gösterdiğini net bir şekilde ortaya koyuyor.

Mannesmann tarafından verilen ve uluslar arası geçerliliği kabul edilen bu sertifikanın, GeKa ELCOR R 71 modeli özlü teli, gerek iç gerek ise dış pazarda en çok tercih edilen ürün konumuna getirmesi bekleniyor.

2018-04-26T11:19:36+03:00
Precious Metals Data, Currency Data, Charts, and Widgets Powered by nFusion Solutions

X