STEELFAB 2014 FUARI

Geçtiğimiz yıl 50. kuruluş yıl dönümünü kutlayan Gedik Holding 20-23 Ocak tarihleri arasında Dubai’de düzenlenen SteelFab 2014 Fuarında sektör temsilcileriyle bir araya geldi.

Kaynak, döküm, vana gibi birçok farklı sektörde faaliyet gösteren Gedik Holding 2. Hall’da yer alan 142 m2’lik standında yeni ürün ve teknolojilerini tanıttı.

Ortadoğu’nun ve Afrika’nın kendi alanındaki en büyük fuarı olan Dubai SteelFab 2014, 300 katılımcı ve 700’den fazla uluslar arası markanın önemli temsilcilerini bir araya getirdi.

Bu yıl 10.su düzenlenen fuarda, ziyaretçiler Metal İşleme, Çelik İmalat, Kaynak& Kesme ve Üretim Teknolojileri alanlarında firmaların endüstriyel bazda sergilediği ürün ve hizmetlerle buluştu.

Gedik Holding, metal işleme, metal üretimi ve çelik imalat endüstrisinin önde gelen firmalarının bir araya geldiği SteelFab 2014 Fuarında; Kaynak başta olmak üzere, Döküm ve Vana teknolojileriyle dikkat çekti.

Türkiye’nin en büyük kaynak üreticisi olan Gedik Kaynak sergilediği; örtülü elektrot, gaz altı kaynak teli ve çubukları, özlü tel, toz altı kaynak tozu, toz altı kaynak teli, kaynak makineleri ve sert lehim çubuklarıyla katılımcılardan büyük ilgi topladı.

Gedik Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Hülya Gedik, bölüm yöneticileri ve pazarlama ekiplerinin de katıldığı fuarda, Gedik Holding iştirakleri sundukları ürün ve hizmetleri tanıtırken yeni iş ortaklıklarının kapısını açacak görüşmeler de gerçekleştirildi.

2016-04-14T16:34:09+03:00
Precious Metals Data, Currency Data, Charts, and Widgets Powered by nFusion Solutions

X