TR-ANB YÖNETİM KURULU 2013- 2014 DEĞERLENDİRME TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Uluslararası Kaynak Enstitüsü’ne (IIW) bağlı eğitim veren kurumların IIW adına denetimini sağlayan Ulusal Yetkili Kurum TR-ANB’nin (Turkish Authorized National Body) Yönetim Kurulu toplantısı, her yıl olduğu gibi bu yıl da 2013 yılının değerlendirilmesi ve 2014 yılında yapılacakları planlamak üzere, Yönetim Kurulu üyelerinin katılımı ile gerçekleştirildi.
Gedik Eğitim Vakfı ve Türk Kaynak Teknolojisi Akademisi bünyesinde kurulan, kaynak alanında eğitim veren kuruluşları denetleme ve sertifikalandırma yetkisi olan uluslararası bir kuruluştur.

Uluslararası Kaynak Enstitüsü (IIW) tarafından onaylanan Türkiye sorumlusu Gedik Eğitim Vakfı ve Türk Kaynak Teknolojisi Akademisi’nin ortak faaliyetleri ile kurulan, fakat bu kuruluşlardan bağımsız faaliyet gösteren TR-ANB, eğitim veren ulusal yetkili kurumlar (ATB, Approved Training Body) tarafından verilen kaynak eğitimlerini denetler, ilgili sınavları kendi gözetiminde gerçekleştirir. Sınavlar sonucunda başarılı olan öğrencilere diploma ve sertifikalarını verir.

2016-03-09T11:47:22+03:00
Precious Metals Data, Currency Data, Charts, and Widgets Powered by nFusion Solutions

X