“GEDİK KAYNAK” Türkiye’nin Yükselen Projelerinin Çözüm Ortağı

Gedik Kaynak, Beşiktaş’ın yeni Stadyumu, Vodafone Arena Spor kompleksi projesinde, GeKa, GeKaTec ve GeKaMac markalı yerli kaynak ürünleri ve güvenilirliği ile ön plana çıkıyor.

7 Aralık’ta gerçekleştirilen direk dikme töreninde de GeKa markalı ürünleri tercih eden yüklenici firmalar, kaynak işlemini GekaMac POWER ARC 250 kaynak makinesi ve GeKa LASER B 47 elektrotu ile gerçekleştirdi.

Yarım asırlık aşkın geçmişinde Boğaziçi Köprüsü, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü, Melen Su Hattı Projesi, Marmaray ve Türk Telekom Arena gibi ülkemizin ve dünyanın en önemli projeleri için çözüm ortağı olan Gedik Kaynak, mevcut teknolojik altyapısı ve yerli imalat GeKa, GeKaTec ve GeKaMac markalı kaynak ürünleriyle Türkiye’nin yükselen projeleri için çözüm ortağı olmaya devam ediyor.

41.903 seyirci kapasitesiyle futbol severlerin hizmetine sunulacak olan stadyum aynı zamanda Türkiye’nin ilk akıllı stadyumu olarak inşa edilecek. Kompleks, Beşiktaş’ın yeni evi olmasının yanı sıra, aynı zamanda da eğlence merkezi, konser arenası, yaşam alanı ve moda merkezi olarak da hizmet verecek.

2016-03-04T10:23:23+03:00
Precious Metals Data, Currency Data, Charts, and Widgets Powered by nFusion Solutions

X