GEDİK KAYNAK WIN EURASIA 2015 FUARINA DAMGASINI VURDU

12-15 Şubat tarihleri arasında düzenlenen WIN EURASIA 2015 Fuarı’nda sektör temsilcileriyle bir araya gelen Gedik Kaynak, Salon 7  C110 no’lu  standında 52 yıllık deneyimini, yeni ürünlerini, robotlu otomasyon ve kaynak teknolojilerini ziyaretçileri ile paylaştı.

Türkiye ve Avrasya Bölgesi imalat endüstrisinin en önemli fuarı olarak değerlendirilen WIN EURASIA Fuarı, Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirildi. Fuarda kaynak sektörünün endüstriyel bazda sergilediği ürün ve hizmetler ziyaretçilere sunuldu.

Tüm bölüm yöneticilerinin, satış ve pazarlama ekiplerinin katıldığı fuarda, Gedik Holding iştirakleri, sundukları ürün ve hizmetleri tanıtırken yeni iş ortaklıklarının kapısını açacak görüşmeler de gerçekleştirdi.

Döküm, vana ve eğitim gibi birçok farklı sektörde faaliyet gösteren, Türkiye’nin köklü kurumlarından Gedik Holding bünyesinde yer alan Gedik Kaynak,  geniş ürün yelpazesini ve yeni teknolojileri ile katılımcıların beğenisini toplarken, sürpriz hediyeler ve çekilişlerle ziyaretçilerinin memnuniyetini kazandı. Aynı zamanda Gedik Kaynak standındaki kaynak uygulama alanında ziyaretçiler, farklı ürünler ile canlı uygulamalar yaparak ürünlerin kalitesini birebir test etme imkanı buldu.

% 100 yerli üretim kaynak ürünleri ve 52 yıllık deneyimi ile Türk Kaynak Teknolojisinin ve Mühendisliğinin duayen firması olan GEDİK KAYNAK,  geçmişte yer aldığı ulusal ve uluslararası projelerinin yanı sıra Türkiye ve Dünya için önemli bir proje olarak görülen TANAP doğal gaz boru hattı projesi ile de  WIN EURASIA Fuarında adından en çok söz ettiren firma oldu.

Fuarda yaptığı açıklamada, Gedik Kaynak’ın 52 yıllık deneyimi ve bu deneyimin kattığı bilgi ve tercüme ile %100 Türk Şirketi olarak yerli üretim gerçekleştiren tek firma olduğunu ve Türkiye’deki ulusal projelere yerli üretim ile destek verilmesinin gerekliliğini kaydeden Dr. Mustafa Koçak, bir Türk şirketi olarak, TANAP Doğalgaz boru hattı projesi gibi uluslararası bir projede yer alacak olmanın da hem Türkiye hem de Gedik Kaynak için haklı bir gurur olduğunu söyledi.

 

2016-03-04T09:12:35+03:00
Precious Metals Data, Currency Data, Charts, and Widgets Powered by nFusion Solutions

X